Sık Sorulan Sorular

1-Nereden Almalı? Nedir?
Nereden Almalı serbest piyasada bulunan ürünlerin kriterler göz önünde bulundurularak değişken bazlı sıralamasını yapan kullanıcı dostu bir otomasyon sistemidir.

2-Nereden Almalı? ücretli midir?

Nereden Almalı? kullanıcılar için ücretsiz bir bilgi servisidir.

3-Nereden Almalı? Kaç Platformdan oluşur?

Nereden Almalı? 2 Mobil 1web olmak üzere 3 platformdan oluşur?

4-Nasıl Çalışır?
Arama bölümüne istediğiniz ürünün detaylı adını yazarak o ürüne ait tüm sorguyu bulabilirsiniz.

5-Nereden Almalı? Güvenilirliği Nedir? Nereden Almalı? Veri depolama için sunucular kullanmaktadır.Sunucuların virüse karşı koruması platinium paket ile yapılmaktadır.Sunucu ile ilgili teknik konularda ALASTYR isimli firma ve ekibi ilgilenmektedir. Google Play ve Apple Store uygulamalarının güvenliği ilgili firmalara aittir. Web platformu güvenliği yazılım ve kaynak kod tarafından Nereden Almalı? Yazılım Takımına aittir.

6-Aracılık Hizmeti Nasıl Kullanılır?
Güvenmediğiniz esnaf yada kurumdan ürün almak istediğinizde aracı ol butonunu kullanırsınız.Bu süreçte ödemeyi nereden almalı? ekibine yapmak zorundasınız.Ürününüzde yine Nereden Almalı? Ekibi tarafından size teslim edilir.Nereden Almalı? Ekibi tedarik konusunda aracılık yapmaktadır.Adı bilinen ve hakları korunun kurumsal firmalar için aracı ol butonu çalışmayacaktır.Aracı ol butonu ile güvenmediğiniz ticaretler gerçekleştirilir.Aracı Ol butonu Kullanım Şartları Aşşağıda verilmiştir.Lütfen göz atınız.

Aracı Ol Butonu Kullanım Şartları

  • Teslimat süresine +7 iş günü ilave edilir.Çünkü satıcıdan ürünün nereden almalı ekibine ulaşması ve tekrar kargolanıp size gönderilmesi süresince geçen zaman ortalama olarak bu süreye tekabül gelmektedir.
  • Teslimatta ürünün geri iadesi söz konusu ise iade faturayı kesen satıcıya iade yapılmaktadır.Nereden Almalı? Ekibi sadece tedarik konusunda yardımcı olmaktadır.
  • Aracılık bedeline, ürünün satışındaki (kargo bedeli varsa dahil) fiyatı öğrenildikten sonra Nereden Almalı? ekibinin hizmet bedelide eklenir.Son aşamada ekibimiz sizi arayarak ücretlendirme ve detaylar hakkında bilgi verir.
  • Aracılık bedeli ürünün ağırlığı ve boyutuna göre değişmektedir.Fiyatlar hakkında bilgi için iletişime geçiniz.Anasayfaya Dön